Obkladači - obkladačské práce

Nabídka obkladačských prací

Nabízíme obkladačské práce, obklady a dlažby včetně stavební chemie. Provádíme položení dlažeb, rekonstrukce koupelny, obložení koupelny, obložení schodů, rekonstrukce bytového jádra.

Orientační ceny bez DPH:

dlažba, obklady od 300Kč/m2
mozaika 500Kč/m2

Obkladači PPBH jsou připraveni pomoci Vám s Vaším požadavkem na obkladačské práce. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a snažíme se vždy vyhovět požadavkům zákazníka. Naši pracovníci jsou profesionálně vyškolení a obkladačské práce provedou přesně podle Vašich představ. Pokud tedy potřebujete profesionálně obložit bazén, podlahu v koupelně, nebo krb, kontaktujte nás. Tuto činnost zvládáme pokaždé rofesionálně a rychle.

Naše další služby

Naší snahou vždy byly a budou komplexní služby. Můžeme zhotovit nejen obklady, ale i například elektrikářské a instalatérské práce. Naši pracovníci tyto práce provdou vždy profesionálně a rychle.

Naši pracovníci Vám vždy pomohou

Každá zakázka je jiná. Každý zákazník má jiné představy a možnosti. Naši pracovníci přijmají tyto rozdíly jako výzvu.

Obklady aneb co se teď "nosí"

Není jednoduché najít jednoznačný trend nebo pravidlo. Škála obkladových prvků v naší nabídce je opravdu široká, počínaje umělým kamenem z vlastní produkce, až po umělý a přírodní obkladový kámen z dovozu. V nabídce jsou rovněž velkoformátové betonové dlažby, určené zejména pro zahradní architekturu.

 
Partneři | Odkazy LUMAL | Odkazy Roman | Výměna odkazů